شرح مکمل بیانات محوری مقام معظم رهبری در جمع ائمه جماعات استان تهران با استفاده از دیگر بیانات معظم‌له 

مدیر رسانه‌ای و تنظیم: محسن مشرقی و فاطمه عقیقی صفحه‌آرایی: سیدرضا سعیدزاده نوبت چاپ: اول، دی ماه ۱۳۹۶ نشر: شهید کاظمی

براساس ایده‌ای از باشگاه ایده‌پردازان مسجدی (masjedidea.ir)

Image module

« مسجد عبارت است از هسته‌ی مقاومت. مقاومت وقتی گفته  می‌شود، فوراً ذهن می‌رود به مقاومت نظامی و امنیتی و امثال این‌‌ها. خب  بله، آن هم قطعاً مقاومت است امّا بالاتر از آن، مقاومت فرهنگی است. حصار فرهنگی، خاکریز فرهنگی در کشور اگر سست باشد، همه چیز از دست خواهد رفت.

مسجد پایگاه بزرگ بسیج فرهنگی و حرکت فرهنگی است؛ شیوه‌ی کار باید در مسجد آموخت که چه کار کنیم؛ حرفی که شما با مأمومین خودتان و مسجدی‌های خودتان می‌زنید از نطق تلوزیونی و مانند این‌ها بمراتب کارآمدتر و مؤثّرتر است است؛ بارها این را عرض کرده‌ایم نگاه چشم در چشم و جلسه‌ی نزدیک که نفس گوینده به شنونده می‌خورد، یک چیز دیگری است؛ اگر چنانچه این سلسله‌ی عظیم، این تشکیلات عظیم خوب کار کند و در همه جا کار کند، تأثیراتش بر همه‌ی این‌ها فائق خواهد آمد و می‌توانید شما این جوان را، این مخاطب را به معنای واقعی کلمه مصونیت ببخشید و می‌توایند را در مقابل این میکروب‌ها و این ویروس‌هایی که به طور دائم دارد سرازیر می‌شود به طرف این کشور و این نظام واکسینه کنید.»                         مقام معظم رهبری دامت برکاته

رونمایی

 

رونمایی در تاریخ ۲۹ مرداد ماه ۱۳۹۶ در حضور حاج قاسم سلیمانی، دکتر علی عسکری (ریاست سازمان صدا و سیما) و حجت‌الاسلام حاج علی اکبری (ریاست مرکز رسیدگی به امور مساجد) و حجت‌الاسلام ارباب سلیمانی (ریاست ستاد عالی کانون‌های مساجد) انجام شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *