مستند بی سرنشین به کارگردانی محمدمهدی فکریان و تهیه‌کنندگی محسن مشرقی به سومین جشنواره تلویزیونی مستند راه یافت.

سومین جشنواره تلویزیونی مستند، در سه بخش عکس، فیلم و مستندنگاری و از سوی معاونت صدا و سیما در تابستان ۱۳۹۸ برگزار می‌شود. به گزارش دبیرخانه جشنواره مستند، پس از بررسی و بازبینی ۷۱۵ اثر رسیده به دبیرخانه‌، ۶۶ اثر در سه بخش کوتاه، نیمه‌ بلند و بلند به بخش مسابقه راه یافتند.

از جمله فیم‌های راه‌یافته به بخش مستند جشنواره، مستند کوتاه بی سرنشین تولید موسسه رویش رسانه است که در ایام اربعین حسینی در سال ۹۷ از رسانه ملی پخش شد و برای رقابت در جشنواره، اجازه پخش از شبکه مستند سیما را یافته است.

کلیه آثار از شنبه ۱۵ تیرماه از شبکه مستند سیما به روی آنتن می‌روند. مستند بی سرنشین نیز در تاریخ ۲۰ شهریورماه نوبت پخش دارد. اختتامیه سومین دوره جشنواره، مهرماه ۹۸ با معرفی و تقدیر از برگزیدگان داوری و مردمی، کار خود را به پایان می‌رساند.

Image module

بی سرنشین داستان ویلچری است که یادگار فرزند جاویدالاثر عزیز است. عزیز نمی‎توانست در پیاده‌روی اربعین شرکت کند، به همین خاطر ویلچرش را فرستاد تا کمک‎حال زائرین کربلا باشد. امّا ویلچر در راه گم می‎شود و…

نویسنده و کارگردان: محمدمهدی فکریان | تهیه‌کننده: محسن مشرقی | تدوین و صداگذاری: علی ظاهری | گرافیک:سیدرضا سعیدزاده |

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://rooyeshresane.ir/wp-content/uploads/2018/05/سایت-رویش.jpg);background-size: initial;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 620px;}