دوره تشکیلاتی-معرفتی اسلام ناب با محوریت نظام معرفتی و اندیشه‌ امام خمینی(رحمه‌الله علیه) و رهبر معظم انقلاب به عنوان یک جهان‌بینیِ نظام‌مند و نظام‌ساز تحت نظارت حوزه علمیه و عملیه نهضت برگزار می‌شود. هدف از برگزاری دوره‌ی اسلام‌ناب؛ ارائه‌ی محتوای اسلام‌ناب محمدی(ص) که در فضای امروز، مساوق مکتب امام خمینی است به صورت یک بسته‌ی جامع معرفتی و نظام‌واره‌ی آموزشی به مخاطبین است.

به‌ منظور طراحی و اجرای دوره‌ی اسلام ناب، بیش از ۱۵۰ نفر از اساتید حوزوی و دانشگاهی و بیش از ۳۰ نفر کادر عملیاتی طلبه و دانشجو در بخش‌های مختلف محتوایی و عملیاتی نقش‌آفرینی می‌نمایند.‌

چهارمین دوره اسلام ناب در سال ۹۸، برای برادران از ۱۸ تیرماه در اردوگاه سیدالشهداء(ع) آبعلی و برای خواهران از ۲۴ تیرماه در اردوگاه دانشگاه امام صادق(ع) گیلاوند با نظارت حوزه عملیه و علمیه نهضت و با همکاری سازمان بسیج دانشجویی کشور و سازمان تبلیغات اسلامی آغاز و تا اول مردادماه یافت.

در دوره اسلام ناب ۹۸ حدود ۱۰۰۰ نفر از خواهران و برادران شرکت کردند که پوشش هنری رسانه‌ای این دوره بر عهده رویش‌رسانه بود. تولید محتوای ویدیویی در حین دوره به صورت موازی با برنامه‌ها یکی از کارهای جالب این دوره بود.

مقام معظم رهبری(حفظه‌الله): در جمهوری اسلامی هر جا که قرار گرفته‌اید، همان جا را مرکز دنیا بدانید و‌ به همه کارها آگاه باشید.

مقام معظم رهبری (دامت برکاته): وقتی زیاد هم تکرار کردیم و مدام گفتیم اقتصاد مقاومتی، از دهن هم می‌افتد؛ یعنی تکراری که شد، یک چیز کسالت‌باری هم میشود؛ عمل کنیم.

هیام عطوی: من شاهد بودم که چمران و امام موسی صدر چگونه شیعیان را از ضعف مطلق به قدرت رساندند.

با یک سنگ چی کار می شه کرد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *